(0 رای)

Cisco 2612 Router - روتر سیسکو

روتر 2612 سیسکو روتری با توانایی متوسط برای راه اندازی روتینگ در شبکه های کوچک می باشد این روتر نیز همانند دیگر روترهای سری 2600 با پشتیبانی از ماژولها و کارتهای WAN مختلف می تواند سرویس های مختلفی را در سطح متوسط ارائه کند و همچنین بسیاری از امکانات IOS را پشتیبانی می کند این روتر دارای پورت Token-Ring نیز می باشد که برای محیط تست و آزمایشگاه نیز مناسب خواهد بود. با توجه...

 • کارکرده ( تماس برای خرید )
 • موجود
  $47

  ارسال رایگان سراسر کشور
  تضمین اصالت محصول
  پشتیبانی 24 ساعته

  روتر 2612 دارای یک پورت Ethernet و همچنین یک پورت Token-Ring بصورت فیکس می باشد از این روتر می توان در یک شبکه LAN جهت روتینگ بین VLAN های مختلف و یا ارتباط روتینگ بین دو شبکه کوچک استفاده نمود البته همانطور که گفته شد با توجه به وجود پورت Ethernet و پورت Token-Ring برای شبکه های مدرن امروزی می باید از NM های متناسب و کارتهای با سرعت بالاتر استفاده گردد و با نصب کارتهای WAN و همچنین کارتهای NM متنوع موجود می توانیم امکانات دیگری نظیر روتینگ و برقراری ارتباط اینترنت در یک شبکه کوچک را فراهم کنیم.

  همانند دیگر روترهای سری 2600 روتر 2612 نیز قابلیت نصب کارت AIM را دارد که وظیفه آن کمک به پردازش عملیات سنگینی مانند Encryption و یا Data Compression و همچنین موارد مربوط به پردازش صوت و دیتا می باشد. روترهای سری 2612 دارای یک اسلات جهت نصب کارت AIM می باشند. بر روی روتر 2612 بصورت پیش فرض 8MB حافظه فلش وجود دارد و حداکثر تا میزان 16MB را پشتیبانی می کند. حافظه RAM موجود بر روی این سری روتر 32MB می باشد و حداکثر حافظه قابل پشتیبانی بر روی این سری 64MB می باشد .

  روتر

  برند : Cisco
  حداکثر حافظه RAM : 64 MB
  مجموع تعداد پورتها : 2
  پورتهای USB :
  پورت توکن رینگ : 1
  اسلاتهای ماجول درونی AIM : 1
  اسلاتهای PVDM مادربورد : Based on installed HDV
  سایز در رک : 1U
  پیشفرض حافظه RAM : 32 MB
  پیشفرض حافظه فلش : 8 MB
  پورتهای اترنت : 1x 10
  پورت سریال : Based on installed Network Module
  اسلاتهای کارت اینترفیس : 2
  اسلاتهای ماجول شبکه : 1
  ظاهری فیزیکی : Rackmount
  ابعاد روتر : 4.3x44.5x30 cm
  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *
  *

  نوشتن نقد و نظر

  Cisco 2612 Router - روتر سیسکو

  Cisco 2612 Router - روتر سیسکو

  روتر 2612 سیسکو روتری با توانایی متوسط برای راه اندازی روتینگ در شبکه های کوچک می باشد این روتر نیز همانند دیگر روترهای سری 2600 با پشتیبانی از ماژولها و کارتهای WAN مختلف می تواند سرویس های مختلفی را در سطح متوسط ارائه کند و همچنین بسیاری از امکانات IOS را پشتیبانی می کند این روتر دارای پورت Token-Ring نیز می باشد که برای محیط تست و آزمایشگاه نیز مناسب خواهد بود. با توجه به این موارد این سری روتر جهت دوره ها و کلاس های آموزشی برای آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان متناسب می باشد.

  نوشتن نقد و نظر

  برچسب ها