(0 رای)

Cisco 2621 Router - روتر سیسکو

روتر 2621 سیسکو یک روتر به نسبت قدرتمندتر نسبت به سری های 2610 و 2611 و همچنین 2620 می باشد و قابل استفاده در شبکه های متوسط می باشد که با قابلیت پشتیبانی از سرویس های صوت و دیتا و امکان برقراری ارتباط راه دور می باشد این روتر با پشتیبانی از ماژولها و کارتهای WAN مختلف می تواند سرویس های مختلفی را ارائه کند. این روتر در شبکه های متوسط قابل استفاده می باشد. همچنین جهت کلاس ها و دوره های...

 • کارکرده ( تماس برای خرید )
 • موجود
  $67

  ارسال رایگان سراسر کشور
  تضمین اصالت محصول
  پشتیبانی 24 ساعته

  روتر 2621 با قابلیت پشتیبانی از 2 ماژول WAN می تواند به همراه برقراری روتینگ بین VLAN های مختلف با استفاده از پورتهای FastEthernet موجود بر روی آن و همچنین روتینگ بین شبکه های مختلف، ارتباط WAN را نیز فراهم آورد. می توان از این روتر در برقراری سرویس هایی با ظرفیت بالاتر و حجم اطلاعات بالاتر استفاده نمود. همچنین امکان استفاده از مکانیزم های مربوط به کیفیت سرویس یا QoS و همچنین تنظیمات پیشرفت امنیتی نیز می باشد و با استفاده از این روتر می توان از طریق IOS و همچنین کارتهای امنیتی و AIM های مربوطه امکانات امنیتی قابل توجهی را برای حفاظت از شبکه در اختیار داشت.

  سری 2621 دارای قابلیت نصب کارت AIM می باشد گزینه های مختلفی برای کارتهای AIM موجود می باشد که پر استفاده ترین آنها AIM-VPN/EPII و AIM-VPN/EPII-PLUS می باشد که امکان برقراری ارتباط تونل را با تعداد بالاتر و همچنین پردازش سخت افزاری بسیار بالاتری جهت Encryption فراهم میگردد. همچنین روتر سری 2621 دارای دو پورت FastEthernet بصورت فیکس بوده و قابلیت نصب 2 کارت WAN بر روی آن می باشد. کارتهای Network Module امکان انتخاب و نصب ماژولهای مختلف بر روی روتر 2600 را فراهم می کنند که تنوع بسیار بالایی دارند و با توجه به روتر مورد نظر و همچنین IOS موجود بر روی روتر می تواند سرویس مورد نظر ما را ارائه کند. بر روی روتر 2621 بصورت پیش فرض 16MB حافظه فلش وجود دارد و حداکثر تا میزان 32MB را پشتیبانی می کند. حافظه RAM موجود بر روی این سری روتر 32MB می باشد و تا میزان حداکثر 64MB حافظه قابل پشتیبانی می باشد .همچنین این روتر می تواند با استفاده از NM کارت HDV از کارتهای PVDM پشتیبانی کند.

  روتر

  برند : Cisco
  حداکثر حافظه RAM : 64 MB
  پورتهای USB :
  پورت توکن رینگ : Based on installed Network Module
  اسلاتهای ماجول درونی AIM : 1
  اسلاتهای PVDM مادربورد : Based on installed HDV
  سایز در رک : 1U
  پیشفرض حافظه RAM : 32 MB
  پیشفرض حافظه فلش : 16 MB
  پورتهای اترنت : 2x 10/100
  پورت سریال : Based on installed Network Module
  اسلاتهای کارت اینترفیس : 1
  اسلاتهای ماجول شبکه : 2
  ظاهری فیزیکی : Rackmount
  ابعاد روتر : 4.3x44.5x30 cm
  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *
  *

  برچسب ها