(0 رای)

Polycom SoundPoint IP 331 پلیکام

 • موجود
  $45

  ارسال رایگان سراسر کشور
  تضمین اصالت محصول
  پشتیبانی 24 ساعته

  Polycom SoundPoint IP 331 پلیکام در یک نگاه

  گوشی تلفن ای پی پلیکام با دو پورت اترنت و با قابلیت پاور POE برای کاربران سازمان توصیه میشود.

  گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 پلیکام :

  گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 پلیکام یک بلندگوی دو طرفه بر اساس استاندارد IEEE 1329-Type 1 دارد. به همراه تکنولوژی صدای شفاف پلیکام این گوشی تلفن صدای با کیفیت عالی فراهم میکند و چنان مکالمات بدون نویز و اکو را ممکن میسازد که انگار دو طرف در کنار هم حضور دارند.

  • تلفن IP دارای 2 خط مدل 2200-12365-025
  • بلندگوی دو طرفه
  • سوئیچ دو پورت اترنت با قابلیت PoE


  تلفن پلیکام  Polycom SoundPoint IP 331:

  توجه: گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام بدون آداپتور تغذیه AC تحویل میگردد. جهت دریافت تغذیه AC لطفا PV2460 را به سفارش خود اضافه نمایید.
  گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 از شرکت پلیکام جهت اتصال به شبکه LAN  و کامپیوتر از سوئیچ دو پورت اترنت 10/100 خود استفاده مینماید که این امر چه برای کارمندان در فضاهای پارتیشن بندی شده و چه برای اپراتورهای مراکز تلفن که از یک گوشی تلفن "سخت افزاری" در کنار تلفن "نرم افزاری" در حال اجرا روی رایانه شان استفاده مینمایند راه حل مقرون به صرفه ای را فراهم نموده است.
  گوشی  تلفن Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام در زمره محبوبترین تلفنها برای استفاده در پلتفرمهای IP PBX مبتنی بر SIP مانند Asterisk ،Trixbox ، Switchvox  و … میباشد.
  تلفن Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام یک بلندگوی دو طرفه بر اساس استاندارد IEEE 1329-Type 1 دارد. به همراه تکنولوژی صدای شفاف پلیکام این تلفن صدای با کیفیت عالی فراهم میکند و چنان مکالمات بدون نویز و اکو را ممکن میسازد که انگار دو طرف در کنار هم حضور دارند.
  بررسی گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام
  تلفنهای Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام از طریق رابط گرافیکی خوش دست خود مجموعه کاملی از قابلیتهای تلفنی را ارائه میدهند. این مجموعه هم شامل قابلیتهای سنتی تلفنهای تجاری مانند انتظار/پارک/برداشتن/انتقال تماس و کنفرانس سه طرفه است و هم شامل قابلیتهای پیشرفته تر مانند نمایش اشتراک تماس/پل ارتباطی، کاربردهای  XHTML و برخورد متفاوت با هر تماس میباشد.
  گوشی  تلفن Polycom SoundPoint IP 331 شرکت پلیکام به گونه ای مهندسی شده اند که نصب، تنظیم و ارتقاء آنها تا حد ممکن ساده و کارآمد باشد. پایه استاندارد این تلفن ها می تواند بدون نیاز به تجهیزات اضافی به نوع قابل نصب بر روی دیوار تبدیل گردد.
  مدار داخلی IEEE 802.3af PoE و سوئیچ اترنت دو پورت (فقط مخصوص SoundPoint IP 331) امکان پیاده سازی راحت و صرفه جویی در هزینه کابل کشی را فراهم می آورد. تلفنهای Polycom SoundPoint IP 331 و Polycom SoundPoint IP 320 پلیکام از انجام همه تنظیمات و ارتقاء ها از راه دور بوسیله سرورهای متنوعی مانند FTP، TFTP، HTTP یا HTTPS پشتیبانی می نمایند. جهت تضمین کارایی قابل اطمینان و بدون قطعی، این گوشی تلفن از سرور ثانوی بوت و تماس پشتیبانی مینماید.

  ویژگی های گوشی  تلفن پلیکام Polycom SoundPoint IP 331

  • دو خط تلفن
  • بلندگوی دو طرفه
  • نمایشگر LCD خوانا به ابعاد 102x33 پیکسل
  • پشتیبانی از اشتراک تماس، حضور، کنفرانس 3 طرفه و برخورد متفاوت با هر تماس
  • مرورگر XHTML جهت کاربردهای تحت وب

  گوشی تلفن Polycom SoundPoint IP 331 پلیکام جهت داشتن هماهنگی کامل و پشتیبانی از ویژگیهای متنوع پیشتازان پلتفرمهای مراکز کنترل تماس مبتنی بر SIP مانند BroadSoft، Sylantro، Interactive Intelligence/Vonexus، Digium و ...  مورد ارزیابی قرار گرفته و گواهی های لازمه را کسب نموده است. این گوشی تلفن همچنین میتواند با Microsoft Live Communications Server LCS 2005 جهت سیستمهای تلفنی و ثبت تماسها ارتباط برقرار نماید. این قابلیت تعامل گسترده تلفنهای مذکور به مشتریان پلیکام امکان انتخاب هر سرور تماس استانداردی را برای پیاده سازی تلفنهایشان میدهد.

  TELEPHONE IP

  برند : Polycom
  پروتکل : SIP
  تماس ویدیویی :
  خطوط تلفن : 2
  ماژول توسعه :
  صفحه نمایش : 102 x 33 pixels graphical LCD
  بهینه شده برای مایکروسافت Lync :
  پاور : Adaptor And PoE
  اسپیکر :
  پورتهای شبکه : 2
  اتصال به هدست :
  قابل نصب روی دیوار :
  سازگاری با مایکروسافت Lync :
  کدک : G.722, G.729B
  (0)
  دیدگاهی وجود ندارد
  دیدگاه خود را بنویسید
  *
  *
  *

  برچسب ها