درباره‌ی فروشگاه آبان مال

آبان‌مال فروشگاه اینترنتی است که در بدو تاسیس به عرضه محصولات و ملزومات اداری اقدام نمود و با سعی و تلاش مضاعف پا به عرصه محصولات زیر ساخت شبکه و تجهیزات ویپ (VOIP) نهاد. آبان‌مال با در اختیار داشتن فروش بخش عمده‌ای از محصولات تلفن ای پی و علی الخصوص محصولات شرکت یلینک (Yealink) و نیوراک (New Rock)، نسبت به فروش دیگر برندهای معروف این بازار نموده است. شرکت آبانگان تجارت ایده‌آل خاورمیانه صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی آبان‌مال سعی بر آن داشته تا با واردات بخشی از نیاز تجهیزات ویپ و همچنین با همکاری نزدیک با دیگر واردکنندگان و توزیع‌کنندگان این عرصه نسبت به توزیع محصولات به قیمت و عادلانه نماید. با توجه به خط‌مشی و اهداف سازمانی، شرکت در نظر دارد تنوع محصولات فروشگاه اینترنتی خود را جهت رفاه حال مشتریان و حق انتخاب ایشان در آینده نزدیک افزایش داده و با ورود به دیگر زمینه‌های کاری، باعث رفاه هر چه بیشتر هموطنان عزیز شود زیرا هموطنان عزیزان شایسته بهترین خدمات و امکانات می‌باشند.

آبان‌مال برای حصول اعتماد مشتریان خود در زمینه خرید اینترنتی اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت نموده است و همچنین برای سهولت در انجام امور خرید و قرارداد با سازمان‌ها و ادارات دولتی عضو شورای عالی انفورماتیک می‌باشد.

کیفیت و سهولت استفاده از فروشگاه اینترنتی آبان‌مال و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از دغدغه‌های شرکت بوده و همه پرسنل فنی و تخصصی آن نهایت سعی و تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در فروشگاه اینترنتی آبان‌مال، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

مرکز امور مشتریان آبان‌مال به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و کمک به خریدی مطمئن برای آنها و همچنین ارتباط مستقیم برای خدمات پس از فروش در شهر تهران دایر شده است و مشتریان می‏‌توانند در صورت تمایل برای استفاده از خدمات پس از فروش مانند گارانتی، تعمیر، تعویض کالا و یا مرجوع کردن کالا‏ به این مرکز مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که آبان‌مال در هیچ کجای کشور به غیر از واحد مرکزی مستقر در تهران، نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و تمامی خدمات در سراسر کشور فقط در این مرکز ارائه می‏‏‌شود.